14/06/2026
Na toj temi radim već dugo.
Previše lako umanjujemo svoje priče i uspehe samo zato što su naši. Sebi delujemo previše obično. A zapravo, ono što je nama svakodnevica, nekome je podsetnik da nije sam u onome što oseća.
Ova slika je moj podsetnik za danas. I za mene, i za tebe.
Šta ti vidiš kod sebe kao sasvim obično, a drugi ti kažu da je posebno?
Napiši mi dole u komentaru, želim da pokrenemo ovaj razgovor. 👇