Társguru.hu

Társguru.hu Ha nem csak beszélgetni szeretnél a problémáidról, de ki is mozdulnál mellette, akkor hívj fel és én elmegyek veled moziba, színházba, edzeni!

Emellett beteg ápolással, beteg gondozással és otthon ápolással is foglalkozom. A legjobb dolgok az életben csak úgy megtörténnek! Ha nincs kivel megélni a hétköznapok örömét, fájdalmát, engedd, hogy segítsek neked ebben. Ha elolvasod a szolgáltatásokat, remélem megérted a segítő szándékot és tudsz nyitni felém! Legyen minden nap karácsony!

Már durrognak az év végi tűzijátékok 🎆🎇, lassan hallom és látom, hogy berobban Ausztráliában elsőként az új év, vagyis t...
30/12/2021

Már durrognak az év végi tűzijátékok 🎆🎇, lassan hallom és látom, hogy berobban Ausztráliában elsőként az új év, vagyis tényleg megtörténik.
Idén is lesz szilveszter, idén sem nem marad el, hello 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣‼
Hmm, én ugyan azt kívánom, mint tavaly. Kitartóan és visszavonhatatlanul tök uncsi vagyok és maradok:
Kölcsönös szerelmet, valódi intimitást, sok simogatást, sok kedvességet, kitartást, szorgalmat, jókedvet és egy zsák lottó 5öst kérek és követelek❗😃 magamnak és annak, aki rászorul, megérdemli.
A világbéke és a betegségek eltörlése után gondoltam, naná, persze.
Ja és még azt is szeretném, hogy az időt vissza tudjam forgatni, és legyen 1 szuper képességem, minimum valami varázserő. És ha ez megvan, ráérek lenyugodni.
🥳😅🥳
BUÉK

Ezzel a gyönyörű, elengedésről és szerelemről szóló verssel kívánok szép ünnepet nektek!🎄"Az évek jöttek, mentek, elmara...
22/12/2021

Ezzel a gyönyörű, elengedésről és szerelemről szóló verssel kívánok szép ünnepet nektek!🎄
"Az évek jöttek, mentek, elmaradtál
Emlékeimből lassan, elfakult
Arcképed a szívemben, elmosódott
A vállaidnak íve, elsuhant
A hangod és én nem mentem utánad
Az élet egyre mélyebb erdejében.
Ma már nyugodtan ejtem a neved ki,
Ma már nem reszketek tekintetedre,
Ma már tudom, hogy egy voltál a sokból,
Hogy ifjúság bolondság, ó de mégis
Ne hidd szívem, hogy ez hiába volt
És hogy egészen elmúlt, ó ne hidd!
Mert benne élsz te minden félrecsúszott
Nyakkendőmben és elvétett szavamban
És minden eltévesztett köszönésben
És minden összetépett levelemben
És egész elhibázott életemben
Élsz és uralkodol örökkön, Amen."

Lassan bekukucskál a magányosok rémálma, a karácsony. Ilyenkor sok szingli, összetört szívű, frissen elvált vagy régóta ...
06/12/2021

Lassan bekukucskál a magányosok rémálma, a karácsony.
Ilyenkor sok szingli, összetört szívű, frissen elvált vagy régóta párt kereső nő és férfi kezd szorongani, mert már nem fiatal, hogy egy vállrándítással elintézze az ünnepet. A szeretet ünnepét.🎄
Nehéz ilyenkor vigasztalni és erőt adni azoknak, akik akár már évek óta vágyakoznak valaki után, de még mindig nem sikerült szerelemre és társra találniuk.
Én csak annyit kívánok nektek, hogy próbáljatok meg hinni még egy picit a csodában.
Hogy van valaki, lesz valaki, akit szerethettek és aki viszont szeret titeket.
A magány szerintem veszélyesebb, mint sok világjárvány és mint sok betegség.
Nekem eddig 4szer sikerült szerelemre találni, szóval érdemes lehet kitartani nektek is és nem feladni!
Úgy szorítok nektek!
Mivel tanácsokkal már tele a hócipőnk, ezért csak egy puszit küldök nektek!
/Ha unatkoztok, regisztráljatok fel legalább karácsonykor az összes ingyenes randi applikacióra!
💋

Ha ez a kép és az 1992-es évszám mond neked valamit, akkor egy korosztály vagyunk.😎🤣Azaz ismerjük a műanyag, kék iskolak...
18/11/2021

Ha ez a kép és az 1992-es évszám mond neked valamit, akkor egy korosztály vagyunk.
😎🤣
Azaz ismerjük a műanyag, kék iskolaköpenyt, ami 1 másodperc alatt égett el, és a Hahota kiskönyvet, ami egyáltalán nem volt vicces és a Duran-Duran együttest, akikről sokszor azt sem tudtuk, hogy fiúk vagy lányok.😹
Micsoda boldogság volt a '90-es évek eleje nekem.
Imádtam.
Néha jó megállni és rájönni, mi tett minket egy-egy pillanatra valóban boldoggá évekkel ezelőtt...

100 éve a BOLDOGSÁG még  szóba sem jött, ha az embereket az életükről, párkapcsolatukról kérdezték. Vagy úgy egyáltalán....
15/11/2021

100 éve a BOLDOGSÁG még szóba sem jött, ha az embereket az életükről, párkapcsolatukról kérdezték. Vagy úgy egyáltalán.
A boldogság iránti vágy, a szerelmi házasság, az intimitás, a szeretet-nyelvünk elmondása, vagy akár az elvárások megbeszélése, mondjuk egy férfi felé, nem létezett mint fogalom.
100 év alatt ugrottunk pár ezer évet az érzelmi állapotunk és a pszichénk tekintetében.
100 éve milyen elvárások voltak a nők felé egy házasságban?
És egy férfi felé?
Amit ma már alap "követelménynek" tartunk, az 100 éve nem is létezett‼
Néha az idő és a fejlődés becsap minket, amit aztán egyből érzünk a bőrünkön:
❗minden 3.emerből 2 elvált
❗ soha nem volt ennyi magányos ember
❗soha nem voltak ilyen teljesíthetetlen elvárások nőkkel és férfiakkal szemben.
A boldogság kultuszát fenntartani és a párkapcsolatunkba jól beépíteni, iszonyú nehéz.
Ha szeretnél egy jó beszélgetőtársat ilyen problémákhoz, tudod...
☎️ 06/30-5654104
Benkő Dorka
🙏

"-Halló, beszélgetőtárs?-Igen, üdvözlöm. Benkő Dorka vagyok.-Tudok magával beszélgetni?-Igen uram, most is ezt tesszük.-...
10/11/2021

"-Halló, beszélgetőtárs?
-Igen, üdvözlöm. Benkő Dorka vagyok.
-Tudok magával beszélgetni?
-Igen uram, most is ezt tesszük.
-Maga akkor ki?
-Most mondtam, Benkő Dorka vagyok.
-Magával lehet beszélgetni akkor? Mert én beszélgetni szeretnék.
-Igen uram, ebben tudok Önnek segíteni. Ha magányos és nincs senki, aki meghallgatná.
-Ja, jó. Akkor majd hívom, ha lesz kedvem hozzá."
😅🤣
2021. novemberében...valahol Budapesten.
☎️📞
http://tarsguru.hu/beszelgetotars

Ma belekezdtem egy 30 napos játékba, amitől a végén szeretném jobban érezni és jobbam szeretni magam.30 nap, 30 apró dol...
01/11/2021

Ma belekezdtem egy 30 napos játékba, amitől a végén szeretném jobban érezni és jobbam szeretni magam.
30 nap, 30 apró dolog, amit meg kell csináljak.
Csak magamért.
A mai húzást Berri kutyám felügyelte és a sorsolást rendben találta.😅🐕
1️⃣ napi kihívásom:
Tanulj valami új dolgot, csinálj valami új dolgot.
Mit tettem?
📘2 órán át tanultam egy új módszert, ami segít jó kérdéseket feltenni krízis helyzetben.
Érzéseim:
Büszke vagyok magamra, hogy elkezdtem ezt az egészet és nem voltam lusta, nem adtam fel már a legelején. Plusz, valami újról is tanulhattam ma, vagyis magamba fektettem tudást, ami mindig a legjobb döntés.
Jó érzés volt egész nap erre gondolni.
Good job Dorka!
👌👏

Mindig ledöbbenek, hogy milyen nehéz még nekem is CSAK és kizárólag érzelmekről beszélni.Az a kérdés, hogy:MIT ÉRZEL ezz...
28/10/2021

Mindig ledöbbenek, hogy milyen nehéz még nekem is CSAK és kizárólag érzelmekről beszélni.
Az a kérdés, hogy:
MIT ÉRZEL ezzel kapcsolatban?
szerintem az egyik legnehezebb dolog egy beszélgetésben.
Hogy mennyire lehetek őszinte a másikhoz és magamhoz? Van-e egyáltalán szintje az őszinteségnek?
Mert piszkos nehéz nem feladatokról, elvárásokról, hibáztatásról vagy rossz körülményeinkről beszélni mindeközben.
Tiszta érzések megfogalmazása párkapcsolatban pedig még nehezebb.
Mert mindig van valami másról beszélni. Valami másról, ami nem egyes szám-első személyben írja le az érzéseinket.
Ma én is pszichológusnál jártam és nekem is gondom volt egy bizonyos témában az őszinte érzelmek kimutatásával.
Ennyi önismereti munka után is.
Szóval ne adjátok fel ha nehéz, adjatok kicsivel több empátiát magatoknak.
www.tarsguru.hu
🧡

Amikor egy férfi és egy nő találkozik és szerelmesek lesznek, a férfi azt reméli, hogy a párja MINDIG ILYEN MARAD: laza,...
24/10/2021

Amikor egy férfi és egy nő találkozik és szerelmesek lesznek, a férfi azt reméli, hogy a párja MINDIG ILYEN MARAD:
laza, mosolygós, csábos, könnyed, szexuálisan játékos és nagy étvágyú, hűséges és imádattal néz fel rá.
A nő ezzel szemben azt gondolja, azt reméli, már a 2. randin‼, hogy na majd ő MEG TUDJA VÁLTOZTATNI "kicsitnagyon" a hapsiját az idővel, hogy olyan legyen, mint amilyennek ő azt kigondolta, megálmodta, vagyis:
szófogadóbb, tisztább, rendesebb, jobban segítő, jobban figyelő, többet sportoló vagy spóroló, a lelkében jobban olvasó blablablabla...
Már az elején mást akarunk.
Legtöbben.
Vagy nem?
❓😅

"A szerelem örök, emberfeletti és titokzatos erejével megszünteti a magányt, eloszlatja a távolságot két ember között, l...
21/10/2021

"A szerelem örök, emberfeletti és titokzatos erejével megszünteti a magányt, eloszlatja a távolságot két ember között, lebont mindenféle mesterséges választófalat, melyet társadalom, nevelés, vagyon, múlt, emlékek emeltek közénk."
/Márai Sándor/

Egy valós, intim párkapcsolatban,  minél közelebb megyünk a másikhoz, annál több apró részletet találunk benne, amit cso...
19/10/2021

Egy valós, intim párkapcsolatban, minél közelebb megyünk a másikhoz, annál több apró részletet találunk benne, amit csodálhatunk, szerethetünk, elfogadhatunk és különlegesen szépnek láthatunk.
Ha nem ezt érzed, mikor ránézel, akkor rossz embert nézel, ideje elbúcsúzni egymástól.
💟💔❗

A párkapcsolattal is úgy vannak sokan, mint a depresszióval.Meg vannak győződve róla, hogy a jövőjük is ugyan olyan lesz...
13/10/2021

A párkapcsolattal is úgy vannak sokan, mint a depresszióval.
Meg vannak győződve róla, hogy a jövőjük is ugyan olyan lesz, mint a jelenük.
Ez az első jele annak, hogy rossz úton jársz.
A magánytól félsz jobban, vagy attól, hogy segítséget kérj párkapcsolat terén?
📞☎️💔
www.tarsguru.hu

Cím

Budapest

Telefonszám

+36305654104

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Társguru.hu új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Rendelő Elérése

Üzenet küldése Társguru.hu számára:

Megosztás

Kategória