30/12/2021
Már durrognak az év végi tűzijátékok 🎆🎇, lassan hallom és látom, hogy berobban Ausztráliában elsőként az új év, vagyis tényleg megtörténik.
Idén is lesz szilveszter, idén sem nem marad el, hello 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣‼
Hmm, én ugyan azt kívánom, mint tavaly. Kitartóan és visszavonhatatlanul tök uncsi vagyok és maradok:
Kölcsönös szerelmet, valódi intimitást, sok simogatást, sok kedvességet, kitartást, szorgalmat, jókedvet és egy zsák lottó 5öst kérek és követelek❗😃 magamnak és annak, aki rászorul, megérdemli.
A világbéke és a betegségek eltörlése után gondoltam, naná, persze.
Ja és még azt is szeretném, hogy az időt vissza tudjam forgatni, és legyen 1 szuper képességem, minimum valami varázserő. És ha ez megvan, ráérek lenyugodni.
🥳😅🥳
BUÉK