27/05/2026
Akkor szép az erdő... Hát mi így zártuk a tulipános évet az oviban🌷🩷 Köszönöm,hogy velem tartottatok, a bizalmat, remélem a gyerekek vittek haza sok dalt, játékot,élményt. Nekem öröm volt nézni,hogy alkalomról alkalomra mennyit fejlődnek a gyerekek, sajátítanak el egy mozdulatot. Ami eddig nem ment, az már megy. 🩷
Igaz, az óvodai foglalkozásoknak vége, de ígérem senki sem marad Így Tedd Rá nélkül a nyáron sem, sőt már a következő évet is tervezem. Addig is játékban, dalban gazdag mindennapokat kívánok!🌷🩷