29/12/2025
Rok 2025 najbardziej koncertowym rokiem w moim życiu 😍🔥❤️ Ćwierćwiecze nie zawiodło!
1. - kosmitka, która bardzo potrafi w koncerty i kontakt z publicznością 🚀
2. i mój muzyczny nr 1 na tegorocznym wrapped 💚
3. - jeśli spytacie kto jest moją ulubioną artystką w Polsce, wskażę właśnie na Darię 🫶
4. - iconic! Show zrobiła doskonałe ✨
5. - klasa sama w sobie, jak się okazuje - nie tylko raz w roku podczas Sylwestra 🙌
6. - jeden z najlepszych koncertów na na którym byłam, nawet nagłośnienie dało radę 🤩
7. - wujek z Ameryki potrafi w dobre, klubowe imprezy 😎
8. - spotkanie po latach (konkretnie po 12tu 🥹)
9. - tego koncertu nie było w moich planach, ale ja bardzo lubię takie zmiany planów 🤭
10. - niektórzy znają, inni mniej, ale wers: ‚feel the rain on your skin’ wykrzyczał cały Poznań ☔️
11. - SPEKTAKL! Jeśli robić ostatni koncert to właśnie tak 👏
12. - do tej pory nie wiem co było lepsze - sam koncert, czy bifor przed areną z koncertowiczami 💥
13. - sentymentalny powrót do przeszłości w doskonałym wykonaniu 👑
Było jeszcze dużo świetnych supportów, gości i innych występów, ale wymienienia ich wszystkich nawet się nie podejmuję… 😅
Dziękuję, bawiłam się wspaniale i już się nie mogę doczekać kolejnych muzycznych spotkań ❤️
PS.: Ten rok kończę z pięcioma biletami na kolejne koncerty, a do tego ‚THE REST IS STILL UNWRITTEN’, więc kto wie, gdzie się spotkamy 🤭🎶 Dajcie znać w komentarzu, na jakie koncerty Wy się wybieracie w 2026 roku ⬇️
#2025