03/06/2026
🌿🐦 Pierwsza Ptakofonia już za nami! 🐦🌿
W niedzielne popołudnie, 31 maja, Park w Kobierzynie wypełnił się dźwiękami natury, ciekawością uczestników i wspólnym odkrywaniem fascynującego świata ptaków.
Podczas wydarzenia „Ptakofonia” uczestnicy wyruszyli w sensoryczną podróż pośród zieleni, poznając ptasie zwyczaje, ucząc się rozpoznawania głosów ptaków oraz odkrywając przyrodę wszystkimi zmysłami. Nie zabrakło również kreatywnych aktywności związanych z zapisywaniem dźwięków oraz rozmów o niezwykłych zależnościach występujących w świecie natury.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że mogliśmy razem wsłuchać się w „Ptakofonię” i spojrzeć na otaczającą nas przyrodę z nowej perspektywy. 🌱🎶
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Małopolskie Parki Zdrowia Sp. z o.o. oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego w ramach projektu „KOBIERZYN, NATURALNIE!” nr FEMP.02.14-IŻ.00-0057/23 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027.
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 💚