09/12/2025
Vianoce sa blížia, pre nás dnes bola posledná canisterapia v Dom sociálnych služieb - MOST, n.o. a ja som odchádzala úplne dojatá pohľadnicou a krásnou básničkou, ktorú sme s Maxom dostali. ❤️
Ostáva mi iba povedať veľké ďakujem za to že máme tú možnosť vás všetkých poznať a tešíme sa na ďaľšie stretnutia v 2026.
Tím Miška a Max ❤️🐾