Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA

Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA Klinike Dentare E&A dent

😁 Buzëqeshja perfekte nuk është luks😁Tek Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA kujdesemi që çdo buzëqeshje të shkëlqejë natyr...
25/05/2026

😁 Buzëqeshja perfekte nuk është luks😁
Tek Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA kujdesemi që çdo buzëqeshje të shkëlqejë natyrshëm dhe bukur. 🦷✨

📍 Rruga Ali Kopaci, Librazhd
📞 Rezervo vizitën tënde sot!

😁🦷 Buzëqesh me Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA 😁🦷Tek ne kujdesi për buzëqeshjen tuaj kthehet në art.Me përkujdesje maks...
23/05/2026

😁🦷 Buzëqesh me Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA 😁🦷
Tek ne kujdesi për buzëqeshjen tuaj kthehet në art.
Me përkujdesje maksimale dhe staf profesional,ju ndihmojmë të riktheni sigurinë dhe buzëqeshjen perfekte çdo ditë. ✨

📍 Rruga Ali Kopaci, Librazhd

E&A dent – Sepse buzëqeshja juaj është reklama jonë më e bukur! 💙

✨ Buzëqeshja juaj,vetëm në E&A Dent! 😁🦷Kujdes profesional,teknologji moderne dhe buzëqeshje që zgjasin gjithë jetën.Beso...
19/05/2026

✨ Buzëqeshja juaj,vetëm në E&A Dent! 😁🦷
Kujdes profesional,teknologji moderne dhe buzëqeshje që zgjasin gjithë jetën.
Besojani buzëqeshjen tuaj klinikës ku cilësia dhe përkushtimi vijnë të parat. 💎
Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA

📍 Adresa: Rruga Ali Kopaci, Librazhd

“Gëzuar Pashkët nga Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA  🐣✨Ju urojmë shëndet, buzëqeshje të ndritshme dhe ditë plot gëzim p...
05/04/2026

“Gëzuar Pashkët nga Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA 🐣✨
Ju urojmë shëndet, buzëqeshje të ndritshme dhe ditë plot gëzim pranë më të dashurve tuaj. 😊🦷🌸”

20/03/2026
💎🦷✨Buzëqesh💎🦷✨Zgjidh Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA  dhe kujdesin e përkushtuar të Dr.Agelsa Gjeta për një buzëqeshje ...
02/03/2026

💎🦷✨Buzëqesh💎🦷✨

Zgjidh Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA dhe kujdesin e përkushtuar të Dr.Agelsa Gjeta për një buzëqeshje perfekte 😁😁

Buzëqesh me Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA  😁🦷Kujdes profesional,teknologji moderne dhe rezultate që flasin vetë!     ...
20/02/2026

Buzëqesh me Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA 😁🦷
Kujdes profesional,teknologji moderne dhe rezultate që flasin vetë!







Branko Dental Laboratory

😁 Buzëqeshje perfekte vetëm në E&A Dent👩‍⚕️ Kujdes profesional nga Dr. Agelsa Gjeta🦷 Sepse buzëqeshja juaj meriton më të...
17/02/2026

😁 Buzëqeshje perfekte vetëm në E&A Dent
👩‍⚕️ Kujdes profesional nga Dr. Agelsa Gjeta
🦷 Sepse buzëqeshja juaj meriton më të mirën!

Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA  ju uron nga zemraGëzuar Vitin e Ri 2026! ✨Urojmë që viti i ri t’ju sjellë shëndet, buz...
31/12/2025

Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA ju uron nga zemra
Gëzuar Vitin e Ri 2026! ✨
Urojmë që viti i ri t’ju sjellë shëndet, buzëqeshje të pafundme dhe suksese në çdo hap.
Faleminderit për besimin tuaj – ne do të vazhdojmë të kujdesemi për buzëqeshjen tuaj

25/12/2025

Gëzuar Krishtlindjet nga Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA 🎄✨

Ju urojmë shëndet, buzëqeshje të bukura dhe një Vit të Ri plot mirësi, suksese dhe momente të paharrueshme me familjen tuaj.
Faleminderit që na besoni kujdesin për shëndetin tuaj dentar! 🦷💙

✨🦷 Gëzuar Festat e Fundvitit!🦷 ✨Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA  ju uron një Vit të Ri plot shëndet, buzëqeshje dhe mom...
24/12/2025

✨🦷 Gëzuar Festat e Fundvitit!🦷 ✨

Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA ju uron një Vit të Ri plot shëndet, buzëqeshje dhe momente të lumtura pranë familjes.

Faleminderit🙏për besimin tuaj gjatë gjithë vitit! Për ne çdo buzëqeshje është suksesi ynë më i madh.

🎁 Urojmë që viti i ri t’ju sjellë gëzim, mirësi dhe arsye të pafundme për të buzëqeshur!

𝐄&𝐀 𝐃𝐄𝐍𝐓 – 𝐃𝐫. 𝐀𝐠𝐞𝐥𝐬𝐚 𝐆𝐣𝐞𝐭𝐚
Kujdes profesional për buzëqeshjen tuaj 🦷✨

Address

Rruga Ali Kopaci, Rruga E Tregut
Librazhd
LIBRAZHD

Opening Hours

Monday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Tuesday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Wednesday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Thursday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Friday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Saturday 08:00 - 16:00
17:00 - 19:00

Telephone

+355696404461

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Klinika dentare Dr. Agelsa GJETA posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category