10/05/2026
Všechno nejlepší ke Dni matek! 🌷
I když upřímně… jeden den je pro maminky opravdu málo.To je asi jako dát superhrdinovi jeden volný den za rok a říct: Tak odpočívej, zasloužíš si to 😄
Maminky jsou totiž lidé, kteří: • slyší „mamiíí“ i přes zavřené dveře, sprchu a hluboký spánek; • najdou ztracené věci rychleji než internetový vyhledávač; • léčí větou „vezmi si ponožky“; • a zvládají být zároveň psycholožkou, kuchařkou, navigací, účetní i záchrannou službou.
Proto si maminky zaslouží svátek nejen dnes, ale minimálně… každý den.S květinami, objetím, vděčností a alespoň jedním dnem bez otázky:„Mami, a kde mám…?“ 😄
Ať je srdce klidné, domov plný lásky a děti důvodem k hrdosti - a ne jen k nervům ❤️ maminek