13/05/2026
Annyira hozzászoktál ahhoz, hogy egész nap csak adsz, hogy már fel sem tűnik, mennyire üres vagy közben belül.
Hogy mindenki akar tőled valamit. A gyerekek, a férjed, az iskola, az élet.
És te mész tovább. Csinálod. Automatikusan.
Aztán egyszer csak ott ül az ember és rájön:
te jó ég, nekem közben szinte senki nem ad.
És szerintem nagyon sok anya nem is “ki van égve”, hanem egyszerűen érzelmileg teljesen ki van száradva.
Ha ezt most nagyon átérzed, akkor maradj itt velem.
Anyaként és terapeutaként pontosan azokról a dolgokról beszélek ezen az oldalon, amiket rengeteg nő érez, csak alig meri kimondani.