Angyali üzenetek

Angyali üzenetek Minden kérdésedre, mit az angyalokról vársz itt választ kaphatsz. Ha úgy érzed van egy csodálatos történeted, oszd meg velünk bátran. Csak én vagyok.

Évek óta látom, és hallom az angyalokat. Ma már tanítom is a velük való kommunikációt, gyógyítást is. Mindannyian képesek vagyunk a velük való kommunikációra. Van aki könnyebben, van aki nehezebben hallja meg az üzeneteiket, van, aki nem is figyel rájuk, attól ők kitartóan suttognak, és segítenek bennünket. Számtalan csodálatos gyógyulást, megmenekülést, és még sorolhatnám miket is olvasunk, látun

k, esetlegesen már mi is átéltünk, mégis az Ego ellenkezik, márpedig angyalok nincsenek, és Isten se és senki és semmi. Mi is az ami fogva tart bennünket? Egyszerű a válasz, a hitünk. A hit abban, hogy mi is képesek vagyunk rá. Hisz, ahogy egy kedves tanárom mondaná: "ha magunkban nem hiszünk, Istenben nem hiszünk". Ez az oldal azért jött létre, hogy minden napot egy egy rövid angyali üzenettel gazdagítsunk. A célom az, hogy Ti is lássátok ezt a gyönyörű fényt, melyet gyakorta egy mosoly, egy érintés, egy idegen kedves üdvözlése rejt.

08/11/2025
03/06/2025

Ahogy tudjátok, gyakran elfelejtek itt posztolni. Nagyon sok szép dolgot csinálok, és olyat is mit kevésbé szeretek.

Engem is elvisznek a hétköznapok, nekem is vannak gondjaim, amire egy egy megoldandó problémakènt tekintek, de egy valamit biztosan kijelenthetek; èlem az életem.

Tégy te is így! Amikor a legnehezebbnek tűnik, kell a biztos döntés, te itt és most vagy, csinálod, és nem adod fel. Én hiszek benned akkor is mikor már azt érzed te nem vagy képes rá! Nézheted a csodás posztokat, sőt! Irigynek is szabad lenni.

Az már más kérdés, hogy ezt az energiát fordíthatod önmagadra is. Arra, hogy megkeresd azt amiért hálás vagy az életedben. Kezd könnyen meglátható dolgokkal! Köszönöm, hogy van fedél a fejem felett. Köszönöm, hogy ma volt mit ennem. Köszönöm, hogy Józsi segített cipelni a szatyrom.

A hála állapota a szívünkből indul, és a lelkünkig ér. Segít formázni a gondolataid, ezáltal az életed.

Én igazán hálás vagyok, hogy élek! Igen, azért, hogy élek. Túléltem valamit, felálltam, és újra meg újra megteszem. Felállok, megrázom magam, ha sok lenne a teher, és élvezem mit az út kínál ebben az életben.

14/11/2024

Sziasztok!

Akit érdekel az energetika/reiki/gyógyítás, csatlakozzon hozzánk 2024.11.20. 18:00-tól online. Beszélgetünk, gyakorlunk, kérdezz-felelek, ami az időbe belefér.

(Max.100főig.)

Szép napot kívánok nektek!

23/10/2024

Tízmilliószoros nap van ma. Kívánom, hogy minden kívánságunk önmagunk, és mások szàmára is a legjobb módon teljesüljön!

16/09/2024

Az megvan mindenkinek mennyire jó érzés elégedettnek lenni? Pl. Egyik pillanatban nyugodtan bezárod a kocsi ajtót, a következőben hason száguldasz lefele a lejtőn, de tuti ami biztos, a lábad nèz lefelè, ne is lásd merre tartasz.

Ebben csak az a rossz, hogy nem volt időd fogni egy nejlont ès irányba állni, hogy élvezhesd. 😂 Viccet fèlre téve, ez is az élet része. Ha nem tanulunk meg spontán pofára esni, ès hibázni, az èlet előbb utóbb megtanít a maga módján a számunkra szükséges dolgokra. Azt hiszem mától bukósisakban nyomom meg a riasztót. 😂 Vagy! befejezem az ugratást, ès leírom ez is mennyire rendben van. Sosem tudhatjuk a másik èpp emelkedik, száguld, vagy azt se tudja merre van arccal. A türelem nagy erény, ès a kedvessèg, az odafigyelès mégfontosabbà vált a világban, hogy szem előtt tartsuk. ❤️

05/05/2024

“Felébredek, hallom a készülődés zaját. Gyermek vagyok. Boldogan készülök évről évre, és viszem az orgonát édesanyámnak. Mikor a vázàba kerül boldog vagyok. Mikor elszárad az asztalon szomorú.

Telnek az évek, mindenben számítanèk az anyukàmra, hiszen ő jobban tudja, de nem teszi. Ott az a sok első pillanat, új élmèny mikor először mész pl.nőgyógyászatra, de te egyedül vagy.

A gyerek korodnak vège, de útmutatás, segítség, minden nèlkül mehetsz a nagy világba… Eltelnek a húszas, harmincas,… éveid, te mèg remènykedsz, még mindig keresed, és a figyelmére vágysz… Az èleted veszély fenyegeti, de túléled, majd felébredsz, és a védelmedben többet nem keresed. A külvilág azt hisz már, amit akar, te túlélted mit ők sosem. Ésszel felfogni, hogy egy anya mérgező módon “szereti” a gyerekét, nem lehet.

Felébredek, hallom a készülődés zaját. Felnőtt vagyok. Egy gyönyörű kisangyal anyukàja. Most ő készülődik, èn meg azért imádkozom, hogy jó anyukája legyek!”

Ez az üzenet azoknak szól most, akik mérgező családban nevelkedtek, vagy elhagyták őket.

Tudnotok kell, sosem vagytok egyedül. Nem az elvakult hitről beszélek, de segít, ha a szívedben kizárólag szeretet lakozik.

Arról írok, hogy kèpes vagy változtatni a sorsodon. Az èleted a tied! Kizárólag te dönthetsz róla felelősséggel.

A család nem feltétlen az, ahova születtünk. A család, akikkel szeretettel, önzetlenül fordulhattok egymáshoz. ❤️

Nem könnyű felállni, mikor úgy érzed semmi se sikerül, de kérd Istent, és az angyalai àltal segíteni fog. Mondj egy imát, és tartsd nyitva a szemed! A lehetőség adott, csak megkell látni.

A félek, hogy csalódok, vagy a minden elhiszek mit mondanak mind fegyverek. Egyiket te szorongatod, a másikat azok kik ártottak.

Tedd le azt, és vizsgáld meg, mi az mire vágysz! Mit teszel érte? Hova tartasz?

Kérd az angyalokat, segítsenek, és hagyd, hogy minden a szàmodra legjobb módon alakuljon!
A hiba, ha nem szeret valaki, nem a te készülékedben van. Az az ő problèmája. Ellenben, ha te nem szereted magad, nagy gond van a tiedben.

Aki önmagában hisz; Istenben hisz.
Gondolkodj el rajta!

Menj ki a napsütésbe, és most csak a jó dolgokra koncentràlj! Tudok jobbat is. Keresd meg mit szeretsz az esős napokban is!

Amint a szíved szeretettel telik meg minden vàltozik körülötted. A hála ezért a sok szépért, csodás eszköz.

Kezdj apró dolgokkal! “Hàlás vagyok a megevett kifliért.”

Megtalálod saját erőforrásod ezàltal, és mikor nincs szüksèged (akarok tőlük valamit módon) ezekre az emberekre, esetleg még te vagy ki segítesz nekik, megtalàlnak, és kitartanak akkor is mikor neked van erre szükséged. Ez idő.

Szeresd önmagad, és plusz örömmé vàlik mindenki ki szeret téged! Hagyd, hogy a maguk módjàn fejezzèk ki azt, és nem fogsz csalódni!

Szerethető vagy. Ideje önmagad szeretetével kezdeni.🙏

30/03/2024

Cím

Budapest

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Angyali üzenetek új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Rendelő Elérése

Üzenet küldése Angyali üzenetek számára:

Megosztás