Body and Soul therapy jb.

Body and Soul therapy jb. Ha a tudásodat szeretettel és tiszta szándékkal adod,biztosan jót adsz!♡ J.

Képzeld el, ahogy a víz finoman fodrozódik, miközben lábaidat gyengéd érintés és a hangtálak lágy rezgése öleli körbe. A...
20/06/2026

Képzeld el, ahogy a víz finoman fodrozódik, miközben lábaidat gyengéd érintés és a hangtálak lágy rezgése öleli körbe.
A rózsaszirom puhasága, a füstölő csábító illata,a nyugalom és a mély ellazulás érzése segít elengedni a nap feszültségeit. Engedd, hogy tested és lelked megpihenjen, feltöltődjön örömmel, békével és harmóniával. A vizes lábkezelés hangtállal egy különleges utazás a mély pihenés és a nyugtató alvás felé.
Szeretettel várlak ✨️
Adj időt magadnak! /IS/

18/06/2026

......♡......

15/06/2026

🤍🌱

Kértem az egyik vendégemtől,hogy fogalmazza meg ,mit ad neki a kapcsolódásunk,és a hangterápia.Hálásan köszönöm itt is a...
13/06/2026

Kértem az egyik vendégemtől,hogy fogalmazza meg ,mit ad neki a kapcsolódásunk,és a hangterápia.Hálásan köszönöm itt is a vissza jelzést ,és a hozzá járulást ,hogy megosszuk azokkal az emberekkel akik nyomon követik a tevékenységemet. Mindenki másként éli meg a hangterápiát ,de mégis ugyan azon az úton megyünk oda,ahol a legközelebb lehetünk a valódi önmagunkhoz.🤍és azt gondolom ,hogy a boldog ,kiegyensúlyozott élet egyik alap feltétele,ez!🤍
Mindenkinek meg vannak az életében azok a személyek aikvel kapcsólodni kell,vagy érdemes😉

"A földi élet lényege egyetlen mondatban elmondható!:
Csak azt add másoknak ,amit te is kapni szeretnél!!"

《《Elöször is nagyon szeretek menni az a környezet már a utcán elvarázsol.
A kezelés és a veled való találkozás hab a tortán ,mert azt szinte nem is lehet megfogalmazni .
Kezelések alatt végre nem fut az agyamban 500program ,csak én és az érdekes érzések amik mind azért vannak(most már tudom Tőled),hogy elérjek az úton oda ahova szeretnék,sosem kételkedtem benned(nem is járnék ha így lenne),de most már tudom érzem jó úton járok.
A hangtálak tényleg kihozták belőlem az elfolytott érzéseket.
Mikor eljövök mintha a föld fölött járnék.
Most az utolsó kezelés után azt éreztem jönnék holnap is,meg mindennap annyira jó volt már szinte elvonási tüneteim voltak.
Veled való kapcsolat meg hát én nagyon hálás vagyok a sorsnak hogy megismertelek és nincs olyan nap hogy nem emlegetlek.mert annyira szeretem hogy olyan őszinte vagy megmondod ha rosszul gondolok valamit nem hagyod rám,de ugyanúgy megdicsérsz.
Úgy érzem mintha már régóta ismernélek nem csak pár hónapja.
De talán a legfontosabb ,hogy a családom is észrevette,hogy nyugodtabb vagyok,nem pánikolok be mindenem,nem rágodok napokig a legegyszerűbb dolgon ha felkapom a vizet.
A férjem már van mikor mondja jó lesz ha mész a Judithoz.
És tényleg így van receptre kellene ezt felírni az embereknek.
Én amíg lehet és tudsz fogadni bíztos megyek mert úgy érzem újra az lehetek aki voltam és nem is akarok a kezelés és a Veled való találkozás nélkül lenni.
Nem leszek "szürke kis akarmi"
Szeretem az őszinteséged IS,meg amit képviselsz,
Nagyon jó ember vagy és elég sok párhuzam van az életünkben szerintem》》

Ahogy az egyének tudatossága, érzelmi működése és értékrendje fejlődik vagy éppen beszűkül, egyre markánsabb különbségek...
09/06/2026

Ahogy az egyének tudatossága, érzelmi működése és értékrendje fejlődik vagy éppen beszűkül, egyre markánsabb különbségek jelenhetnek meg abban, ahogyan a valóságot érzékelik és megélik.
Ez a rezgésszint különbség az eltérő belső állapotokból fakadó tapasztalati világok kialakulása, a tudat minőségének, a szív nyitottságának és az energetikai egyensúlynak a kifejeződése.
Egy ponton ezek a minőségek annyira eltávolodhatnak egymástól, hogy úgy tűnhet, mintha külön valóságok formálódnának. Nem azért, mert a világ ténylegesen kettéválik, hanem mert az észlelés, a megélés és a belső válaszaink teljesen más alapokra kerülnek.
A félelem-alapú működés beszűkíti a tudatot, erősíti a kontrolligényt, a bizonytalanság érzetét és a külső körülményekre adott reaktív válaszokat. Ez gyakran káoszként, drámaként és energetikai kimerültségként jelenik meg a mindennapi tapasztalásban.
Ezzel szemben a szeretet, a jelenlét és a tudatosság állapota tágítja az érzékelést. Az, aki belső munkát végez, önismeretet gyakorol, felelősséget vállal az érzelmeiért és kapcsolódik egy mélyebb belső forráshoz, fokozatosan stabilabb, békésebb és intuitívabb működésbe kerül.
A két tudatállapot egyfajta kommunikációs és megértési szakadékot eredményez. Minél eltérőbbek az emberek alapvető nézőpontjai és érzelmi állapotai, annál nehezebbé válik a kapcsolódás és az egymás valóságának átlátása.
Minél mélyebben és tartósabban maradunk egy frekvencián, annál kevésbé tud hatni ránk az, ami nem rezonál a belső állapotunkkal.

/2026 Lilla Sz./

Hidd el magadnak, ha valakiről azt érzed, hogy nincs helye az életedben.
Ha a benső hangod elutasít valakit, akkor nem kell semmilyen külső megerősítés ahhoz, hogy tudd kivel van dolgod és kivel nincs. Hagyd, hogy a lelked válasszon embereket magad köré, olyanokat, akik szeretettel bánnak veled.
Csak bízz magadban és az ösztöneidben. A lelked jól választ, mindig."

05/06/2026

Hatunk. Összerezgünk. Befolyásoljuk egymást. Bajaink, örömeink összevegyülnek. Egymást oldhatjuk, segíthetjük, boldoggá és boldogtalanná tehetjük. Életünket nemcsak bensőnk. de külső világunk is irányítja,csakis hangoltság kérdése.

Ha belül valaki rendben van, kívülről nem lehet összezavarni.

Tádáám.....az új célszerszámokEgy kicsit ismét megújulva😊
04/06/2026

Tádáám.....az új célszerszámok
Egy kicsit ismét megújulva😊

♡ÖnismeretA gyógyulás első lépése ,hogy felismered a sebeidet,mintáidat és a kiváltó okaidat.Amit nem látsz ,azt nem is ...
25/05/2026

♡Önismeret
A gyógyulás első lépése ,hogy felismered a sebeidet,mintáidat és a kiváltó okaidat.Amit nem látsz ,azt nem is tudod megjavítani.
♡Önelfogadás
Hagyd abba a múltad,a hibáid és az érzelmeid elleni harcot.A gyógyulás akkor kezdődik,amikor ítélkezés nélkül elfogadod önmagad minden részét.
♡Önreflexio
Áss mélyre a gondolataidban és tapasztalataidban.A naplóírás,a meditáció vagy a terápia segíthet felszínre hozni a rejtett fájdalmakat.
♡Önmegbocsátás
Akkor is a legjobbat tetted ,amit abban a pillanatban tudtál a rendelkezesedre álló tudással.Engedd el a büntudatot,a szégyent,és a megbánást.
♡Önkifejezés
Mondd ki az igazságodat,húzd meg a határaidat,és ne fojtsd el az érzelmeidet.
Az érzéseid kifejezése kulcs az érzelmi szabadsághoz.

♡Önszeretet és együttérzés
Légy kedves magadhoz. A gyógyulás nem egyenes út,és a vissza esések nem jelentik azt ,hogy kudarcot vallottál.Bánj magaddal türelemmel és szeretettel.

♡Önátalakítás
Amikor meggyógyulsz nem egyszerűen vissza térsz ahhoz,aki voltál.Fejlődsz és átalakulsz valakivé,aki erősebb, bölcsebb,és magabiztosabb.

Minden pont szóról szóra teljesítve. Milyen rövid egy mondat ,és mennyi érzelmet takar.
Mennyi évet ....és egy másik énem❤️🕊🤍Soha nem cserélnék senkivel!!
Az általam végzett hangtál kezeléseknek rengeteget köszönhetek!! És van egy ember is ,akinek a megosztását akkor éppen láttam és ráléphettem erre az önismereti útra.Remélem olvasod🫶

05/05/2026

Hallgasd végig , és figyelj a tartalomra!
🐺 & 🐑 !!??

Az átalakulás csendjeVan az a csendes pont az életben, amiről senki nem beszél.Amikor már kinőtted a régi éned…de az új ...
13/04/2026

Az átalakulás csendje
Van az a csendes pont az életben, amiről senki nem beszél.
Amikor már kinőtted a régi éned…
de az új még nem született meg teljesen.

Amikor már nem tudsz ugyanúgy gondolkodni,
nem tudsz ugyanazokhoz az emberekhez kapcsolódni,
nem tudsz visszamenni oda, ahol egykor „otthon” voltál.

És ez fáj.

Mert az ember kapaszkodna.
A megszokottba. A biztosba.
Még akkor is, ha az már szűk, ha már nem igaz rá.

Ez az a tér, ahol sokan azt hiszik, hogy elvesztek.
Hogy valami baj van velük.
Hogy szétesnek.

Pedig az igazság az…
nem szétesel.

Átalakulsz.

Rétegek hullanak le rólad.
Olyan szerepek, amiket valaha azért vettél fel, hogy szeressenek.
Olyan minták, amik biztonságot adtak,még ha közben meg is tartottak egy helyben.

És most ott állsz…
kicsit üresen, kicsit bizonytalanul,
de végre őszintébben, mint valaha.

Ez a köztes állapot nem hiba.
Ez egy átjáró.

Nem kell siettetned.
Nem kell már most tudnod, ki leszel.

Elég, ha nem mész vissza oda, aki már nem vagy.

Mert minden egyes alkalommal, amikor a félelem ellenére is önmagadat választod,
egy lépéssel közelebb kerülsz ahhoz az emberhez,
akihez mindig is tartottál.

És lehet, hogy most még nem látod tisztán az utat…
de attól még formálódik.

Benned.

Csendben. ✨

/Életek Titkai/

Cím

Fő Utca 42
Fertorakos
9421

Nyitvatartási idő

Hétfő 09:00 - 20:00
Kedd 09:00 - 20:00
Szerda 09:00 - 20:00
Csütörtök 09:00 - 20:00
Péntek 09:00 - 20:00
Szombat 09:00 - 12:00

Telefonszám

+36304648353

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Body and Soul therapy jb. új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Rendelő Elérése

Üzenet küldése Body and Soul therapy jb. számára:

Megosztás