04/02/2026
To było niezwykle wartościowe i inspirujące spotkanie, które nie tylko wzbogaciło wiedzę uczniów, ale przede wszystkim zwiększyło ich świadomość i gotowość do niesienia pomocy innym. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i aktywnemu udziałowi uczniowie mogli poczuć się pewniej w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
Na zakończenie szkolenia uczniowie wzięli udział w przyjaznej rywalizacji, podczas której oceniana była jakość prawidłowo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej 🫀(RKO). Dla najlepszych uczestników przewidziano nagrody – maseczki typu pocket mask do wykonywania RKO, które dodatkowo podkreśliły znaczenie bezpiecznego udzielania pierwszej pomocy i zmotywowały dzieci do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.😍💪
Dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej za serdeczne przyjęcie, świetną organizację i przyjazną atmosferę. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza pozostanie z uczniami na długo, a my jeszcze spotkamy się przy kolejnych edukacyjnych inicjatywach. 🚑🩺