31/08/2020
Dzień dobry kochane Klientki! Tu Kasia, i mam dla was nową wiadomość. Od września Magda Kuprewicz, nasza nieoceniona terapeutka twarzy, wypływa na szerokie wody niezależnych działań. Od wtorku będzie działać jedynie we własnym imieniu, jako Magda Kuprewicz po prostu :) Będzie nadal przyjmować w lokalu na Popiełuszki na Żoliborzu, który część z was już zdążyła poznać. Będziecie mogły umawiać się do Magdy bezpośrednio pod jej numerem, 509626171, a jeśli z jakiegoś powodu jej numeru mieć nie będziecie, to nie wahajcie się zgłosić do mnie - przekażę go wam.
Rozdzielamy się z Magdą w przyjaznych stosunkach i mamy nadzieję, że kiedyś, w przyszłości, może uda się jeszcze zrealizować razem jakieś wspólne projekty, może warsztaty? może spotkania? Obie nie mówimy nie :)
A ja, Kasia? Ja nadciągam w kolejnej odsłonie, najprawdopodobniej od jesieni na małą skalę będę masować wasze twarze gdzie? Zaskoczenie - w Milanówku!
Myślę też, że uda mi się z czasem realizować też rozmaite pomysły związane z edukacją twarzową ;) Na przykład przekazywać wam wiedzę na temat automasażu, bo myślę, że jest ważna i cenna. Mój dzidziuś wszakże od wtorku przestaje być Dzidziusiem i zaczyna być Małym Dzieckiem, a to zobowiązuje matkę karmiącą hyhy - do powrotu do działań, na które będzie mieć coraz więcej czasu