14/01/2026
Od momentu, w którym zrobiłam to zdjęcie minęły 3 lata. Wtedy ukończyłam swój pierwszy kurs masażu! Był to kompleksowy, kilkumiesięczny kurs masażu I i II stopnia 👩🏻🎓
Zanim się tego podjęłam, musiałam sprostać swoim wahaniom. Zadawałam sobie wciąż te same pytania. Czy nie jest za późno na zmiany? Czy dam radę w pracy z ciałem innej osoby? Po co mi to? Dziś dziękuję sobie, że podjęłam słuszną decyzję i zrealizowałam swoje marzenie 💆🏼♀️
Nauczyłam się w ciągu tych trzech lat kolejnych technik masaży, ale nie tylko tego. Odkryłam, że masowanie daje mi większe poczucie sensu, sprawczości i mogę nawet powiedzieć - misji. Poczułam większą świadomość ciała i emocji. Z uważnością i w byciu „tu i teraz”. Masaż dodaje mi pewności siebie 👸🏻
Masaż jest moją pasją, w której nie chodzi tylko o technikę, a o relację z drugą osobą, zaufanie, indywidualne podejście. Pozwala zobaczyć realny wpływ mojej pracy na drugą osobę. Na Ciebie ♥️
Dziękuję za te 3 lata. Idę po więcej.