22/06/2026
Dzisiaj po raz ostatni spotkaliśmy się z najstarszymi przedszkolakami z Przedszkole Publiczne w Rajczy, którzy odwiedzali nas cyklicznie przez cały rok szkolny w ramach akcji „Zaczytani od Przedszkola”.
Dzieci oddały książeczki oraz otrzymały Dyplomy Aktywnego Czytelnika za aktywny udział w zajęciach bibliotecznych. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za każde spotkanie, uśmiech i wspaniałą wspólną zabawę oraz Paniom wychowawczyniom i Paniom wspomagającym za to, że zawsze chętnie przyprowadzały dzieci do nas, dając im możliwość obcowania z literaturą i biblioteką. ❤️ Mamy nadzieję, że nasze spotkania zaowocują w przyszłości miłością do książek oraz dalszymi odwiedzinami biblioteki. 😍📖 Dzieciom, które kończą swoją przygodę z Przedszkolem przechodząc do Szkoły, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze edukacji, niech świat wokół Was zawsze budzi Waszą ciekawość, a każda przygoda przynosi radość. Niech książki towarzyszą Wam przez całe życie, przynosząc uśmiech, mądrość i niezliczone chwile szczęścia.
Wszystkim dzieciom i pracownikom Przedszkola życzymy wspaniałych wakacji i udanego wypoczynku!🌞⛱️
Wszystkie dzieci zachęcamy do dalszego korzystania z naszej Biblioteki - zapraszamy w wakacje oraz w kolejnym roku szkolnym po wspaniałe książki, które znajdziecie na naszych półeczkach. 📚📖