17/06/2026
Ten paluszek, to nie tylko kolorowy ślad na ścianie, ale przede wszystkim dowód wspólnie przebytej drogi, odwagi, wytrwałości i małych kroków, które każdego dnia prowadziły do wielkich zmian.
Mam taki kawałek ściany w Kropce, gdzie każdy odcisk palca opowiada swoją historię.🔴 Historię zbudowanej relacji, wzajemnego zaufania, pokonywania trudności, radości z sukcesów i wiary w możliwości dziecka. To pamiątka po spotkaniu dwóch światów, które przez pewien czas szły obok siebie, ucząc się nawzajem.
Patrzę na te małe paluszki i wiem, że za każdym z nich kryje się wyjątkowe dziecko, jego rodzina, nasze rozmowy, wspólne poszukiwanie rozwiązań na
lepsze, czasami na oddech.
Kiedy przychodzi taki moment, w którym możesz odcisnąć swój paluszek i zamknąć drzwi Kropki, to jeden z najbardziej wzruszających momentów naszego spotkania.
Adasiu...rodzice... Maniu....zawsze będziecie moimi Kropkami. Dziękuję🔴🩷