29/05/2026
CO DAŁA MI PRAKTYKA FOCUSINGU W CIĄŻY?
2 rok Certyfikacji w Szkole Focusingu już prawie za mną. Od 3 lat Focusing jest w moim życiu prawie każdego dnia.
Co szczególnego otrzymałam w tym ważnym czasie od tej metody?
Przede wszystkim obecność. Samej siebie z częściami, które dawno temu zostały zapomniane lub zepchnięte do wewnętrznej jaskini.
Cały czas przypominam sobie i moim Klientom w ramach praktyk, że Focusing nie ma rozwiązywać naszych konkretnych problemów. Brać tzw. „młotka i gwoździa”, żeby pozbyć się natrętnej, nieidealnej części naszego życia.
Focusing jest bardziej o kultywowaniu JA w obecności, dzięki czemu stajemy się bardziej zdolni do bycia ze swoimi problemami. A często to kreuje nowe ścieżki i wskazuje rozwiązania.
Dla mnie przez ostatnie 8 miesięcy, dzięki Focusingowi i moim partnerom w praktyce, mogłam być przy swoich słabościach, bez oceny i próby zmiany. Z coraz to większą akceptacją. Teraz jestem nie tylko Amazonką, ale też mam więcej przestrzeni na miękkie, kobiece jakości.
Jestem w takim momencie życia, gdzie nie mam przestrzeni na to, by z tym tak aktywnie do Was wychodzić.
Ale na wszystko przyjdzie czas. Mam nadzieję, że w przyszłości będziecie chcieli spróbować Focusingu razem ze mną.
Teraz jest czas na bycie przy sobie 💜