30/05/2026
Za mną niezwykle wartościowe szkolenie logopedyczne WISTER – Wizualizacyjna Strategia Terapii Rotacyzmu.
Szkolenie było bardzo merytoryczne, świetnie uporządkowane i oparte na praktycznych rozwiązaniach. Na szczególne wyróżnienie zasługują pomoce dydaktyczne, wykonane i dopracowane na najwyższym poziomie.
Ogromne wrażenie zrobiła na mnie również prowadząca 😁 Pani Beata to żywiołowa i energiczna osoba, pełna pasji do swojej pracy, która w połączeniu z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem tworzy naprawdę inspirujące i angażujące szkolenie.