17/06/2026
“𝘾𝙧𝙚𝙙𝙚𝙖 𝙘ă 𝙞̂𝙡 𝙫𝙖 𝙙𝙪𝙧𝙚𝙖. 𝘼 𝙥𝙡𝙚𝙘𝙖𝙩 𝙯𝙖̂𝙢𝙗𝙞𝙣𝙙.”
La 75 de ani, după ani de probleme circulatorii, vasculare și un traumatism unghial rămas netratat, a ajuns în cabinet cu teamă.
Prima întrebare?
„O să îmi smulgeți unghia?”
Teama era mai mare decât problema.
După evaluare, abordarea corectă și tratamentul potrivit, a descoperit că pedichiura medicală nu înseamnă durere, ci soluții.
La final ne-a spus:
„Data viitoare intru zâmbind.”
Și poate că acesta este cel mai frumos rezultat.
Pentru că, de multe ori, 𝙥𝙖𝙘𝙞𝙚𝙣ț𝙞𝙞 𝙣𝙪 𝙫𝙞𝙣 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙘𝙪 𝙤 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡𝙚𝙢ă 𝙖 𝙪𝙣𝙜𝙝𝙞𝙚𝙞. 𝙑𝙞𝙣 𝙘𝙪 𝙖𝙣𝙞 𝙙𝙚 𝙙𝙞𝙨𝙘𝙤𝙣𝙛𝙤𝙧𝙩, 𝙛𝙧𝙞𝙘ă ș𝙞 𝙚𝙭𝙥𝙚𝙧𝙞𝙚𝙣ț𝙚 𝙣𝙚𝙥𝙡ă𝙘𝙪𝙩𝙚.
_____________
0726616115 -număr valabil doar pentru programările de pedichiură medicală