07/06/2026
Tak,.. viem, že nafb sa už nehodia dlhé popisy..
Ale ja musím 🙏🏼😁
Dnes sa pre mňa oficiálne končí jedna kapitola. Mám v rukách certifikát zo Školy popôrodných dúl, ktorý pre mňa vlastne nie je len papier..Pre mňa je to predovšetkým to, že som si dovolila ísť a začať konečne robiť to, kde som sa videla a vidím... Odhodiť strach, odhodiť to, čo si myslia ostatní, a začať robiť prvýkrát niečo pre seba a aj na seba…. Vhupla som do toho teda riadne, som veľmi až taká motivovaná a mám jasný cieľ.. Projekt popôrodnej starostlivosti... ktorý sa pomalými krokmi hýbe, ale učím sa byť aj trpezlivá a dôverovať procesu 🙂 všetko príde v pravy čas..
Táto škola mi okrem informácií dala hlavne odvahu, jemnosť, silu a pevnejšie hranice. Vnímam na sebe obrovský kus odmakanej roboty vo všetkých smeroch..
Veľmi oceňujem to, ako komplexne nás lektorky previedli celým materstvom, od počatia, pôrodu, šestonedelia, novorodenca až po stratu… pre mňa to bolo obrovské množstvo nových veci, skúsenosti a viem že moje vzdelanie týmto len začína..
Nič z tohto by však nebolo možné bez podpory. Vhupla som do toho, keď Karolínka mala len 4 mesiace a doma ďalšie 2 malé detičky.. Áno až pri treťom dieťati som sa na toto dala! Preto obrovské ďakujem patrí môjmu mužovi, bez ktorého podpory by to nešlo, celej rodine a mojej maminke❤️
A to že toto poslanie už robím, že mám úžasne klientky, že mi prejavujete takú obrovskú dôveru,. zdieľate so mnou svoje príbehy a posielate mi tie nádherné spätné väzby... To mi ukazuje, že som spravne.. Že to celé má obrovský zmysel a Ďakujem vám za to..🙏🏻✨
Pri práci budem vzdy / naďalej používať zdravý sedliacky rozum (žiadny radikalizmus) ku každej žene pristupujem individuálne. Mám nástroje pre tie, ktoré sú racionálne, aj pre tie, ktoré hľadajú niečo hľllbsie. Vždy prepojím zdravotnícku, odbornú stránku s otvoreným srdcom a pocitom absolútneho bezpečia.
Ďakujem našim úžasným lektorkám za ich profesionalitu a spolužiačkam za prajnosť a podporu..Držali sme sa navzájom.... Moja / naša cesta sa len začína. 🤍