19/06/2022
Рік тому було все інакше, рік тому ми були разом, у мирі та злагоді! Рік тому ми сиділи за святковим столом і бажали побільше подорожей у далекі країни та гарні місця, і ось багато хто з нас роз'їхався цими далекими, красивими місцями, але не подорожувати, не в гості, а в пошуках миру, безпеки, нового життя.... Проклята війна нас розлучила, між нами сотні кілометрів, але це лише відстань, кожен, хто був з нами в команді, ми вас пам'ятаємо, ми шалено вам вдячні, дорогі, улюблені наші медики, професіонали, ви назавжди в наших серцях, ми обов'язково зустрінемося та відзначимо всі пропущені дні народження, дні народження дітей, онуків, наше медичне свято та довгоочікувану перемогу! Сьогодні всім важко, але ми здаватися не звикли, ваша робота - це вічна боротьба за життя, ми впораємося, ми відновимося, ми подвоїмо все, що мали, але втратили зараз! Ми дуже вас любимо, зі святом вас, дорогі медики, нехай ваше здоров'я буде міцним, дух сильним, а життя мирним і щасливим!