Padmashree Hospital

Padmashree Hospital Our devoted team of specialists is here to help you. ЁЯзб

ЁЯПе рдкрджреНрдорд╢реНрд░реА рд╣рд╕реНрдкрд┐рдЯрд▓ рдПрдгреНрдб рдПрд▓рд╛рдИрдб рд╕рд╛рдИрдиреНрд╕реЗрд╕ рдкреНрд░рд╛.рд▓рд┐.
ЁЯУН рд╕реНрдерд╛рди: Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ рдлреЛрди: 061-590162 / 590163

ЁЯХТ реирек рд╕реИ рдШрдгреНрдЯрд╛ рдЗрдорд░реНрдЬреЗрдиреНрд╕реА рд╕реЗрд╡рд╛ рдЙрдкрд▓рдмреНрдзред

Every patient matters at our hospital.

WE ARE HIRING! ЁЯУвJoin our dedicated team at Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd. We are looking for a qualif...
24/06/2026

WE ARE HIRING! ЁЯУв
Join our dedicated team at Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd. We are looking for a qualified Health Assistant (HA) to provide exceptional care to our patients.

Requirements:
тЬЕ Relevant experience preferred
тЬЕ Freshers are also welcome to apply

How to Apply:
ЁЯУз Send your CV to: [email protected]
ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162, 590163
ЁЯУ▒ 9856081023

рд╕реНрд╡рд╕реНрде рдЫрд╛рд▓рд╛рдХреЛ рд▓рд╛рдЧрд┐ рд╕реНрд╡рд╕реНрде рдмрд╛рдиреАрд╣рд░реВ рдЕрдкрдирд╛рдЙрдиреБрд╣реЛрд╕реН! ЁЯМЯ рд╣рд╛рдореНрд░рд╛ рд╕рд╛рдирд╛ рдЧрд▓реНрддреАрд╣рд░реВрд▓реЗ рдЫрд╛рд▓рд╛рдорд╛ рдареВрд▓реЛ рд╕рдорд╕реНрдпрд╛ рдирд┐рдореНрддреНрдпрд╛рдЙрди рд╕рдХреНрдЫрдиреНред рдкрд░реНрдпрд╛рдкреНрдд рдк...
23/06/2026

рд╕реНрд╡рд╕реНрде рдЫрд╛рд▓рд╛рдХреЛ рд▓рд╛рдЧрд┐ рд╕реНрд╡рд╕реНрде рдмрд╛рдиреАрд╣рд░реВ рдЕрдкрдирд╛рдЙрдиреБрд╣реЛрд╕реН! ЁЯМЯ
рд╣рд╛рдореНрд░рд╛ рд╕рд╛рдирд╛ рдЧрд▓реНрддреАрд╣рд░реВрд▓реЗ рдЫрд╛рд▓рд╛рдорд╛ рдареВрд▓реЛ рд╕рдорд╕реНрдпрд╛ рдирд┐рдореНрддреНрдпрд╛рдЙрди рд╕рдХреНрдЫрдиреНред рдкрд░реНрдпрд╛рдкреНрдд рдкрд╛рдиреА рдирдкрд┐рдЙрдиреЗ, рд░рд╛рддрд┐ рдореЗрдХрдЕрдк рд╕рдлрд╛ рдирдЧрд░реА рд╕реБрддреНрдиреЗ рдЬрд╕реНрддрд╛ рдмрд╛рдиреАрд╣рд░реВрд▓реЗ рдЫрд╛рд▓рд╛рд▓рд╛рдИ рдЦрд░рд╛рдм рдмрдирд╛рдЙрдБрдЫрдиреНред

рдЖрдлреНрдиреЛ рдЫрд╛рд▓рд╛рдХреЛ рдЙрдЪрд┐рдд рд╣реЗрд░рдЪрд╛рд╣ рдЧрд░реНрдиреБрд╣реЛрд╕реНред рдпрджрд┐ рдЫрд╛рд▓рд╛ рд╕рдореНрдмрдиреНрдзреА рдХреБрдиреИ рд╕рдорд╕реНрдпрд╛ рднрдПрдорд╛ рд╣рд╛рдореНрд░рд╛ рд╡рд┐рд╢реЗрд╖рдЬреНрдЮрд╣рд░реВрд╕рдБрдЧ рдкрд░рд╛рдорд░реНрд╢ рд▓рд┐рдиреБрд╣реЛрд╕реНред

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162, 590163
ЁЯУ▒ 9856081023

ЁЯМЯ Your Healthcare Career Starts Here! ЁЯМЯPadmashree Hospital is looking for a Certified Medical Assistant (CMA) to join ou...
22/06/2026

ЁЯМЯ Your Healthcare Career Starts Here! ЁЯМЯ
Padmashree Hospital is looking for a Certified Medical Assistant (CMA) to join our growing team.
Whether you're an experienced professional or a motivated fresher, we'd love to hear from you!
ЁЯУй Apply now by sending your CV to: [email protected]
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163 | 9856081023
Join us in making a difference every day. тЭдя╕П

рддрдкрд╛рдИрдВрд▓рд╛рдИ рдерд╛рд╣рд╛ рдЫ? рд╣рд░реЗрдХ рджрд┐рди рдорд╛рддреНрд░ рейреж рдорд┐рдиреЗрдЯрдХреЛ рд╣рд┐рдБрдбреБрд▓рд▓реЗ рдЯрд╛рдЗрдк реи рдордзреБрдореЗрд╣ (Type 2 Diabetes) рдХреЛ рдЬреЛрдЦрд┐рдорд▓рд╛рдИ рдЖрдзрд╛ (рдХрд░рд┐рдм релреж%) рд╕рдореНрдо рдХрдо рдЧ...
19/06/2026

рддрдкрд╛рдИрдВрд▓рд╛рдИ рдерд╛рд╣рд╛ рдЫ?
рд╣рд░реЗрдХ рджрд┐рди рдорд╛рддреНрд░ рейреж рдорд┐рдиреЗрдЯрдХреЛ рд╣рд┐рдБрдбреБрд▓рд▓реЗ рдЯрд╛рдЗрдк реи рдордзреБрдореЗрд╣ (Type 2 Diabetes) рдХреЛ рдЬреЛрдЦрд┐рдорд▓рд╛рдИ рдЖрдзрд╛ (рдХрд░рд┐рдм релреж%) рд╕рдореНрдо рдХрдо рдЧрд░реНрди рд╕рдХреНрдЫред рд╕реНрд╡рд╕реНрде рд░рд╣рдиреБрд╣реЛрд╕реН, рд╕рдХреНрд░рд┐рдп рд░рд╣рдиреБрд╣реЛрд╕реН!

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163
ЁЯУ▒ 9856081023

рдХрдо рдирд┐рдиреНрджреНрд░рд╛рд▓реЗ рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдпрдорд╛ рдЧрдореНрднреАрд░ рдЕрд╕рд░ рдкреБрд░реНрдпрд╛рдЙрди рд╕рдХреНрдЫред рдЙрдЪреНрдЪ рд░рдХреНрддрдЪрд╛рдк, рдореБрдЯреБ рд╕рдореНрдмрдиреНрдзреА рд╕рдорд╕реНрдпрд╛, рдореЛрдЯреЛрдкрди рд░ рдордзреБрдореЗрд╣ рдЬрд╕реНрддрд╛ рдЬреЛрдЦрд┐рдорд╣рд░реВрдмрд╛...
18/06/2026

рдХрдо рдирд┐рдиреНрджреНрд░рд╛рд▓реЗ рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдпрдорд╛ рдЧрдореНрднреАрд░ рдЕрд╕рд░ рдкреБрд░реНрдпрд╛рдЙрди рд╕рдХреНрдЫред рдЙрдЪреНрдЪ рд░рдХреНрддрдЪрд╛рдк, рдореБрдЯреБ рд╕рдореНрдмрдиреНрдзреА рд╕рдорд╕реНрдпрд╛, рдореЛрдЯреЛрдкрди рд░ рдордзреБрдореЗрд╣ рдЬрд╕реНрддрд╛ рдЬреЛрдЦрд┐рдорд╣рд░реВрдмрд╛рдЯ рдмрдЪреНрди рдкрд░реНрдпрд╛рдкреНрдд рдирд┐рдиреНрджреНрд░рд╛ рд▓рд┐рдиреБрд╣реЛрд╕реНред рдЖрдлреНрдиреЛ рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдпрдХреЛ рдЦреНрдпрд╛рд▓ рд░рд╛рдЦреНрдиреБрд╣реЛрд╕реНред

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163
ЁЯУ▒ 9856081023

16/06/2026

рддрдкрд╛рдИрдВрдХреЛ рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдп, рд╣рд╛рдореНрд░реЛ рдкреНрд░рд╛рдердорд┐рдХрддрд╛! ЁЯПе
рдкрд░реНрдпрд╛рдкреНрдд рдкрд╛рдиреА рдкрд┐рдЙрдиреБрд╣реЛрд╕реН рд░ рд╕реНрд╡рд╕реНрде рд░рд╣рдиреБрд╣реЛрд╕реНред рдЫрд╛рд▓рд╛рдХреЛ рдЪрдордХрджреЗрдЦрд┐ рдкрд╛рдЪрди рд╕реБрдзрд╛рд░рд╕рдореНрдо, рдкрд╛рдиреАрдХрд╛ рдЕрдиреЗрдХреМрдВ рдлрд╛рдЗрджрд╛рд╣рд░реВ рдЫрдиреНред

Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162/590163

World Blood Donor Day: Give Blood, Give Plasma, Share Life, Share OftenEvery drop counts! On this World Blood Donor Day,...
14/06/2026

World Blood Donor Day: Give Blood, Give Plasma, Share Life, Share Often

Every drop counts! On this World Blood Donor Day, let's come together to save lives. Your contribution can make a world of difference to someone in need.

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163
ЁЯУ▒ 9856081023

Your journey to better digestive health starts here. ЁЯй║ Dr. Bikash Adhikari and the team at Padmashree Hospital are here ...
14/06/2026

Your journey to better digestive health starts here.
ЁЯй║ Dr. Bikash Adhikari and the team at Padmashree Hospital are here to support you with specialized gastroenterology services.

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163
ЁЯУ▒ 9856081023
ЁЯУН Newroad, Pokhara

рддрдкрд╛рдИрдВрд▓рд╛рдИ рдерд╛рд╣рд╛ рдЫ? рд╕рдВрд╕рд╛рд░рдХреИ рдкрд╣рд┐рд▓реЛ рдПрдиреНрдЯрд┐рдмрд╛рдпреЛрдЯрд┐рдХ "рдкреЗрдирд┐рд╕рд┐рд▓рд┐рди" рдкреНрд░рдпреЛрдЧрд╢рд╛рд▓рд╛рдорд╛ рднрд╛рдБрдбреЛ рд╕рдлрд╛ рдирдЧрд░реА рдЫреЛрдбреНрджрд╛ рдЙрдореНрд░реЗрдХреЛ рдвреБрд╕реАрдмрд╛рдЯ рд╕рдВрдпреЛрдЧрд╡рд╢ рдкрддреНрддрд╛...
12/06/2026

рддрдкрд╛рдИрдВрд▓рд╛рдИ рдерд╛рд╣рд╛ рдЫ?

рд╕рдВрд╕рд╛рд░рдХреИ рдкрд╣рд┐рд▓реЛ рдПрдиреНрдЯрд┐рдмрд╛рдпреЛрдЯрд┐рдХ "рдкреЗрдирд┐рд╕рд┐рд▓рд┐рди" рдкреНрд░рдпреЛрдЧрд╢рд╛рд▓рд╛рдорд╛ рднрд╛рдБрдбреЛ рд╕рдлрд╛ рдирдЧрд░реА рдЫреЛрдбреНрджрд╛ рдЙрдореНрд░реЗрдХреЛ рдвреБрд╕реАрдмрд╛рдЯ рд╕рдВрдпреЛрдЧрд╡рд╢ рдкрддреНрддрд╛ рд▓рд╛рдЧреЗрдХреЛ рдерд┐рдпреЛред рдпрд╕реНрддрд╛ рд░реЛрдЪрдХ рддрдереНрдпрд╣рд░реВрд▓реЗ рдиреИ рдЪрд┐рдХрд┐рддреНрд╕рд╛ рд╡рд┐рдЬреНрдЮрд╛рдирдорд╛ рдареВрд▓реЛ рдкрд░рд┐рд╡рд░реНрддрди рд▓реНрдпрд╛рдПрдХрд╛ рдЫрдиреНред

ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163, 9856081023

10/06/2026

рд╕рд╛рдорд╛рдиреНрдп рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдп рдЧрд▓реНрддреАрд╣рд░реВрд▓реЗ рд╣рд╛рдореНрд░реЛ рдЬреАрд╡рдирд╢реИрд▓реА рд░ рджреАрд░реНрдШрдХрд╛рд▓реАрди рд╕реНрд╡рд╛рд╕реНрдереНрдпрдорд╛ рдЧрдореНрднреАрд░ рдЕрд╕рд░ рдкрд╛рд░реНрди рд╕рдХреНрдЫрдиреНред рдкрд░реНрдпрд╛рдкреНрдд рдкрд╛рдиреА рдирдкрд┐рдЙрдиреБ, рддрдирд╛рд╡ рд╡реНрдпрд╡рд╕реНрдерд╛рдкрди рдирдЧрд░реНрдиреБ, рд░ рдЕрдирд┐рдпрдорд┐рдд рдЦрд╛рдирдкрд╛рди рдЬрд╕реНрддрд╛ рдмрд╛рдиреАрд╣рд░реВрд▓реЗ рд╣рд╛рдореАрд▓рд╛рдИ рдердХрд┐рдд рд░ рдЕрд╕реНрд╡рд╕реНрде рдмрдирд╛рдЙрдБрдЫрдиреНред рдЖрдЬреИрджреЗрдЦрд┐ рдпреА рдЧрд▓реНрддреАрд╣рд░реВ рд╕реБрдзрд╛рд░реНрдиреБрд╣реЛрд╕реН рд░ рд╕реНрд╡рд╕реНрде рдЬреАрд╡рдирддрд░реНрдл рдкрд╛рдЗрд▓рд╛ рдЪрд╛рд▓реНрдиреБрд╣реЛрд╕реНред

ЁЯПе Padmashree Hospital and Allied Sciences Pvt. Ltd.
ЁЯУН Newroad, Pokhara
ЁЯУЮ 061-590162 / 590163, 9856081023

Address

Newroad
Pokhara
33700

Telephone

+9779866961689

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Padmashree Hospital posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Practice

Send a message to Padmashree Hospital:

Share

Category